Wiesz coś na temat zdarzenia? Rozpoznajesz osoby ze zdjęć? Powiadom nas!

Komisariat Policji w Łaziskach Górnych prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem. Do zdarzenia doszło w nocy z 11 na 12 marca 2020 roku w Łaziskach Górnych przy ulicy Wiejskiej. Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci Zespołu Kryminalnego łaziskiego komisariatu prowadzą dochodzenie w sprawie włamania do jednego z łaziskich lombardów, gdzie sprawcy dokonali kradzieży biżuterii o wartości 100 tysięcy złotych oraz gotówki w walucie polskiej w wysokości 80 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło w nocy z 11 na 12 marca br.

W toku prowadzonych czynności zabezpieczono zdjęcia, na których został zarejestrowany wizerunek nieustalonych osób, które mogą mieć istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tych mężczyzn.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Łaziskach Górnych pod numer telefonu 47 85 585 10, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail: laziska-gorne@mikolow.ka.policja.gov.pl

źródło: Policja Mikołów
Wiesz coś na temat zdarzenia? Rozpoznajesz osoby ze zdjęć? Powiadom nas!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

5 + 2 =