Zatrzymany sprawca kradzieży sklepowej w Ornontowicach

Policjanci orzeskiej patrolówki zatrzymali 24-latka, który kilka dni temu dokonał kradzieży wózka sklepowego wypełnionego artykułami o wartości ponad 500 zł. Wczoraj po południu trafił do komisariatu, gdzie usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu do kara do roku pozbawienia wolności.

 

Do wyjątkowo zuchwałej kradzieży doszło w miniony poniedziałek (21 września) póżnym popołudniem. Sprawca wybiegł ze sklepu spożywczego w Ornontowicach przy ulicy Zwycięstwa. Zabrał ze sobą wózek i plecak wypełniony towarem. W pościg za mężczyzną ruszyli wówczas pracownicy placówki. Skradzione przedmioty zostały jednak odzyskane, gdyż w trakcie ucieczki złodziej je porzucił.

Proceder nie uszedł uwadze mundurowych z orzeskiego komisariatu, którzy – po otrzymaniu informacji o incydencie – rozpoczęli poszukiwania mężczyzny, którego ubiór i wygląd zewnętrzny został doskonale zapamiętany przez personel sklepu.

Wczoraj został on zatrzymany. To 24-letni mieszkaniec Ornontowic. Śledczy przedstawili mu zarzut kradzieży artykułów spożywczych o łącznej wartości nieco ponad 500 zł . Grozi mu do roku pozbawienia wolności.

źródło: Policja Mikołów
Zatrzymany sprawca kradzieży sklepowej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

82 − = 72