Bezpieczeństwo

“Śmierć Wrogom Ojczyzny” – piana wokół naszywki na mundurze policjanta

Wczoraj (18.06.2017 roku) na facebookowym profilu Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych pojawiła się fotografia:

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Z opisem:

To zdjęcie umundurowania jednego z policjantów. Zdjęcie prawdopodobnie wykonano w województwie Podlaskim. Zamieszczone zostało na oficjalnej stronie tzw “podlaskiej brygady onr” jako przykład godny naśladowania, wpis oznaczony jest nazwiskiem …

Policja w naszej ocenie nie potrzebnie wdała się w przepychanki słowne za pomocą swojego oficjalnego konta twitterowego:

W związku z naruszeniem dobrego imienia Policji i bezprawnym wykorzystaniem nazwy i znaku żądamy natychmiastowego usunięcia zdjęcia.

W naszej ocenie nie może być zgody na świadome działanie na szkodę Policji przypisując im łatkę faszystów, przez organizacje znaną z tego, że promuje lekko mówiąc kontrowersyjną sztukę za pomocą swojego teatru (zamkniętego przez Państwową Straż Pożarną, za brak spełnienia wymogów bezpieczeństwa) i widzącą faszystów i nazistów w każdym kto ich skrytykuje.

Warto wspomnieć, że organizacja ta oficjalnie wspiera działania na rzecz narzucenia nam i muzułmanom z bliskiego wschodu i afryki rozlokowanie ich w naszym kraju, wbrew woli obu stron.

Czy w waszej opinii taka naszywka jest ujmą na imieniu Policji i Policjanta ją noszącego czy też jest tylko wyrazem tego, że ta służba polega na ochronie Obywateli Polskich na terenie Rzeczypospolitej Polskiej?

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

97 − = 93

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.