Bezpieczeństwo Redakcyjne Urząd Gminy Ornontowice

Gmina organizuje noclegi dla osób poszkodowanych w pożarze

Podczas rozmowy telefonicznej z Wójtem Gminy Panem Kazimierzem Adamczykiem nasza redakcja dowiedziała się ze zagrożonych jest 20 mieszkań.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Przedstawiciele służb gminnych są na miejscu i rozpoznają sytuację poszkodowanych. Przygotowane zostały miejsca dla poszkodowanych w sali naszej szkoły. Są zagwarantowane miejsca do spania dla ludzi którzy nie będą mogli powrócić do domów, ani ulokować się na najbliższy czas u rodziny w naszej gminie.

Na miejscu pożaru nadal trwa akcja strażaków.
Jeżeli ktoś był by skłonny przyjąć na najbliższych kilka dni poszkodowanych można kontaktować się z redakcją (aby nie obciążać gminy) pod numerem telefonu 513 494 472

Aktualizacja 17.08.2017 godz 20:00

http://ornontowiceinfo.pl/pozar-na-grabowej-aktualizacja/

Aktualizacja 18.08.2017 godz 9:40

http://ornontowiceinfo.pl/pozar-na-grabowej-aktualizacja-po-pozarze/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

83 − 80 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.