Redakcyjne

Wypadek na KWK Knurów – aktualizacja informacji.

Mamy kolejne informacje na temat wczorajszego wypadku w kopalni Knurów-Szczygłowice Ruch Knurów.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Jak udało się nam dowiedzieć w Okręgowym Urzędzie Górniczym w Gliwicach, wypadkowi ciężkiemu podczas prac transportowych za pomocą zestawu podwieszanego uległ pracownik JSW zatrudniony w KWK Knurów-Szczygłowice z 15-to letnim stażem pracy pod ziemią, a w Knurowskiej kopalni pracujący od 01.01.2017 roku gdzie przeszedł z likwidowanej kopalni Makoszowy. Górnik został przetransportowany do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr.5  imienia Świętej Barbary w Sosnowcu.
Nie udało się nam za pierwszym razem dziś dodzwonić do rzecznika prasowego JSW, ponieważ Pani rzecznik była poza biurem, kiedy udało się nam już skontaktować z Panią Jabłońską-Bajer uzyskaliśmy informacje, że do wypadku doszło na poziomie 650, a poszkodowany górnik ma 41 lat.

Czekamy jeszcze na informacje z WSS w Sosnowcu, o stanie powiadomimy kiedy tylko dostaniemy info od rzecznika szpitala.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + = 20

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.