Bezpieczeństwo Biznes Kultura Redakcyjne Urząd Gminy Ornontowice

Wójt Ornontowic nominowany do Pierścienia Patrioty

Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego i Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych nominowały naszego wójta Pana Kazimierza Adamczyka do otrzymania Pierścienia Patrioty.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie od Pana Tadeusza Koczkowskiego informacji o nominacji.

Uhonorowanie osób wyróżnionych odbędzie się podczas uroczystej gali pierwszego dnia Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego która odbędzie się w Bielsku-Białej w dniach 4-6 października, czyli za dwa tygodnie.Tym wyjątkowym sygnetem Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego wyróżnia osoby, które w sposób znaczący przyczyniły się do propagowania patriotyzmu, polskości, mają zasługi na rzecz obrony narodowej i bezpieczeństwa kraju oraz wnoszą istotny wkład dla dobra publicznego i rozwoju gospodarczego Polski. Na Pierścieniu umieszczony jest napis „Amor patriae nostra” (łac.) – „Kocham nasz kraj”.

Mamy też niespodziankę. Nasz redaktor naczelny Pan Paweł Bilko będzie obecny na tym wydarzeniu jako patron medialny z ramienia magazynu o bezpieczeństwie “Safety and Security”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − = 8

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.