źródło: ARTeria
Kultura

Książki o Ornontowicach

Nasze Centrum Kultury ARTeria prowadzi sprzedaż książek o naszej miejscowości, kup sobie lub innym książki o Ornontowicach.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

ARTeria promuje wiedzę o Ornontowicach

Choć niewiele osób czyta dziś książki papierowe, to posiadanie kompletu takich ksiąg pozwoli zwłaszcza młodemu pokoleniu na odnalezienie tego czego nie znajda w internetach.

Książki o Ornontowicach dostępne w PROMOCYJNEJ cenie !. Zapoznaj się z naszą ofertą i biegnij po książkę . Idealny prezent na święta jak i dla ciekawskiej duszy która o swojej miejscowości chce wiedzieć wszystko

źródło: ARTeria

Nasza redakcja w pełni się zgadza, że taka książka jest świetnym prezentem zarówno dla naszych rodziców jak i dla naszego najmłodszego pokolenia które będzie mogło w szkole błyszczeć wiedza na temat naszej lokalnej historii. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

56 + = 60

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.