Bezpieczeństwo Policja ZSP Miarka

Dzielnicowi odwiedzili naszych pierwszoklasistów

Wczoraj, w dniu górniczego święta dzielnicowi z Komisariatu w Orzeszu spotkali się z naszymi najmłodszymi uczniami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Karola Miarki przy strażackiej remizie.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Bezpieczne pasy

Celem spotkania było przybliżenie  akcji “Bezpieczne pasy” mającej na celu przypomnienie zasad bezpiecznego poruszania się, tego jak ważne są odblaski które już w październiku maluchy dostały.

Zawód Policjant

Ponadto naszym pociechom został przybliżony zawód policjanta, oraz pokazany radiowóz. Zapewne dzieci były zachwycone spotkaniem i w domach opowiadały, ciekawi jesteśmy jak te opowieści wyglądały. Możecie pisać w komentarzach, na redakcyjnego maila lub na fb,  być może co ciekawsze wypowiedzi przyjmą się na stałe w gwarze.

 

Więcej na temat tej wizyty możecie poczytać na stronach Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 77 = 81

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.