Bezpieczeństwo Interwencja cztelników Kronika Kryminalna Policja

Brutalne pobicie dzieci w Orzeszu

 

Wczoraj w centrum Orzesza doszło do pobicia dwóch, prawdopodobnie, przypadkowych osób. Jako pierwszy interweniował znany wielu czytelnikom Pan Mariusz.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Jak relacjonuje świadek, do pobicia doszło w centrum Orzesza, dwóch dorosłych mężczyzn zaatakowało dzieci, a kiedy w ich obronie stanął dorosły też został pobity.

Atak przerwał zaalarmowany przez dzieci Pan Mariusz Oleś, szybko uspokajając sytuacje i przekazując sprawców w ręce miejscowych stróżów prawa. Nie pierwszy raz Pan Mariusz, ochroniarz, trener i społecznik w podobnej sytuacji zareagował tak jak powinien zareagować każdy dorosły mężczyzna.
Zapytaliśmy o sprawę policje.

na chwilę obecną policjanci prowadzą czynności w kierunku pobicia o charakterze chuligańskim. Zatrzymani sprawcy to: 23- letni mieszkaniec Orzesza oraz 30- letni łaziszczanin. Pokrzywdzonymi w sprawie są osoby małoletnie, tj. mieszkańcy Orzesza w wieku 14 i 15 lat oraz 37- letni mieszkaniec Łazisk Górnych, który stanął w obronie małoletnich.

Pozdrawiam, mł. asp. Klaudia Kempa

Wiemy też, że sprawcy byli wcześniej znani Policji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − 8 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.