Bezpieczeństwo Kronika Kryminalna Pijani kierowcy Policja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie za 19 tydzień 2018 r.

Tym razem kronika kryminalna w całości poświęcona sprawom drogowym, czyli wypadki, pijani kierowcy i kolizje z udziałem tych drugich. Drogówka jak zawsze stałą na straży naszego bezpieczeństwa na grogach.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

10 maja: Orzesze (woj. śląskie), ul. Mleczna

Policjanci WRD KPP Mikołów zatrzymali do kontroli 52- letnią mieszkankę powiatu mikołowskiego, która na drodze publicznej kierowała samochodem marki Fiat Seicento będąc w stanie nietrzeźwości (1,05 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KP Orzesze.

10 maja: Orzesze (woj. śląskie), ul. Klubowa

Policjanci KP Orzesze zatrzymali do kontroli 42- letniego mieszkańca powiatu mikołowskiego, który na drodze publicznej, kierował samochodem osobowym marki Land Rover znajdując się w stanie nietrzeźwości (0,91mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Ponadto kierujący nie stosował się do zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Orzesze.
11 maja: Mikołów (woj. śląskie), ul. Gliwicka

28- letni mieszkaniec Mikołowa, kierując motocyklem marki Yamaha, z nieznanych przyczyn podczas prowadzenia pojazdu, zjechał z jezdni uderzając w metalową konstrukcję reklamy. Wskutek zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń w postaci urazu głowy i przetransportowany został do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Mikołów.

12 maja: Orzesze (woj. śląskie), ul. Grzegorczyka

Policjanci KP Orzesze zatrzymali 36- letniego mieszkańca powiatu mikołowskiego, który kierował samochodem osobowym marki Peugeot znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem 1,22 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto mężczyzna spowodował kolizję uderzając pojazdem w ogrodzenie posesji. Postępowanie prowadzi KP Orzesze.

13 maja: Mikołów (woj. śląskie), ul. Żwirki i Wigury

Policjanci WRD KPP Mikołów zatrzymali 61- letniego mikołowianina, który kierował pojazdem marki Opel Corsa, pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, wydanego przez Są Rejonowy w Mikołowie. Postępowanie prowadzi KPP Mikołów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 2 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.