Kultura Miarka Ornontowice Redakcyjne

Ornontowickie “Skrzaty” zwycięzcami plebiscytu DZ

Coroczny plebiscyt Dziennika Zachodniego na Najsympatyczniejszą grupę przedszkolną zakończony w powiecie mikołowskim z pierwszym miejscem dla Ornontowic.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Najlepsza grupa przedszkolna w powiecie z Ornontowic

Skrzaty zostały zgłoszone do plebiscytu przez wychowawczynię Panią Wiolettę Malczyk, a rodzice pomimo kosztownej zabawy (płatne wiadomości SMS) od początku walczyli o zwycięstwo i do ostatniego dnia głosowania do godzin popołudniowych nie obawiali się konkurencji.

Nerwowa końcówka głosowania

Ostatnie godziny głosowania to była prawdziwa rywalizacja o zwycięstwo. Finisz rodziców dwóch grup przedszkolnych, naszych SKRZATÓW i RYBEK z Przedszkola w Wyrach, przyniósł rodzicom obu grup emocje jak w prawdziwym spektaklu sportowym.

Do godziny 22, czyli do samego końca emocje sięgały zenitu i trwała walka o to której grupie rodziców wystarczy samozaparcia do tego by to jego dziecko wygrało nagrody.

Wyniki końcowe plebiscytu w powiecie mikołowskim

Jak można zobaczyć na stronach Dziennika Zachodniego, nasze Skrzaciki wygrały zdecydowaną przewagą 101 głosów.

Głosów na dzieci z Przedszkola im. Kubusia Puchatka zostało oddanych 476 podczas gdy suma wszystkich pozostałych w powicie to 613 to 5 najlepszych przedszkoli miało następujące wyniki.

Skrzaty jak już pisaliśmy 476 głosów, 375 głosów zebrało przedszkole w Wyrach, 142 przedszkole w Jaśkowicach, 85 głosów przypadło na przedszkole „Zaczarowany Ogród” z Mikołowa i 63 dla Przedszkole nr 1 im. Jasia i Małgosi.

Maluchy najbardziej cieszą się z wyjazdu do ZOO gdzie pojadą całą grupą. Ponadto rodzice otrzymają karnety do aqua parku gdzie pojadą ze swoimi pociechami indywidualnie.

4 czerwca delegacja naszych SKRZATÓW w składzie: wychowawca grupy Pani Wioleta Malczyk, dzieci Zuzia, Marcel i Wiktor odbiorą nagrody na uroczystej gali.

Redakcja Ornontowice Info z wizytą u SKRZATÓW

Nie mogliśmy nie pogratulować wygranej i nagród (tutaj o nagrodach) dzieciom więc odwiedziliśmy grupę w naturalnym środowisku.

Dzieci mniej były zainteresowane pozowanie do fotek czy do filmiku, a bardziej sprzętem redakcyjnym i tym żebyśmy zapamiętali wizytę, zostaliśmy też przez dzieci zaproszeni do kolejnych odwiedzin w przyszłym miesiącu. W zamian naczelny obiecał, że pokaże maluchom jak się robi zdjęcia i zrobimy razem coś jeszcze, ale to tajemnica.

Skrzaty z Ornontowic mają coś specjalnego dla swoich mam

Ponieważ materiał robiony był w dniu 23 maja, dzieci za naszym pośrednictwem składają swoim mamusiom życzenia z okazji Dnia Matki.

My również wszystkim Mamom składamy życzenia dużo zdrowia i radości z dzieci, niezależnie od tego ile mają lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + 3 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.