Bezpieczeństwo OSP Ornontowice Policja

Wyciek ropy z tira na Zwycięstwa

Z tira jadącego ulicą Zwycięstwa w Ornontowicach lała się ropa na odcinku około 1 kilometra. Na miejscu jest Policja i Straż Pożarna, ruch odbywa się wahadłowo.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Wyciek paliwa z tira

Tir wyjechał z terenu budowy przy ulicy Nowej i gdzieś w tamtej okolicy doszło do uszkodzenia zbiornika paliwa o pojemności 650 litrów przez blachę, którą była przykryta studzienka kanalizacyjna.

 

Kierowca zatrzymał pojazd kiedy zorientował się, że “gubi” paliwo. Obecnie na wysokości Solarni odbywa się przepompowywanie pozostałego paliwa do beczek, Straż Pożarna neutralizuje rozlane paliwo i kieruje ruchem.

Jak udało się nam ustalić podczas jazdy i oczekiwania na przyjazd serwisu firmy transportowej ze zbiornika wyciec mogło około 150 do 250 litrów oleju napędowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + = 26

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.