Bezpieczeństwo Kronika Kryminalna Pijani kierowcy Policja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie za 30 tydzień 2018 r.

Kradzież i niestosowanie się do decyzji o cofnięciu uprownień do prowadzenia pojazdów, oba zdarzenia na terenie Ornontowic. Ponadto o pijanej kierującej i złąpanym złodzieju.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

23 lipiec: Ornontowice (woj. śląskie), ul. Akacjowa

Nieznany sprawca, dokonał kradzieży roweru marki Romet o wartości 1000 zł na szkodę 38- letniej mieszkanki Ornontowic. Postępowanie prowadzi KP Orzesze.

25 lipiec: Ornontowice, (woj. śląskie), ul. Zamkowa

Policjanci WRD KPP w Mikołowie, zatrzymali do kontroli drogowej 35 letniego mieszkańca Czerwionki- Leszczyny, który na drodze publicznej kierował samochodem osobowym marki Ford Focus, pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień, wydanej przez Starostę rybnickiego. Postępowanie prowadzi KP w Orzeszu.

 

26 lipiec: Mikołów, (woj. śląskie), ul. Rymera

Policjanci WK KPP w Mikołowie, zatrzymali 20- letniego mieszkańca Łazisk Górnych, który w dniu 12.07.2018r. dokonał kradzieży dwóch rowerów o łącznej wartości 2400 zł. Postępowanie prowadzi KPP w Mikołowie.

28 lipiec: Orzesze, (woj. śląskie)

Policjanci WRD KPP w Mikołowie zatrzymali do kontroli 66- letnią mieszkankę Mikołowa, która na drodze publicznej kierowała samochodem osobowym marki Fiat, znajdując się w stanie nietrzeźwości (wynik: 0,51 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KPP w Mikołowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 3

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.