Bezpieczeństwo Kronika Kryminalna Ornontowice Pijani kierowcy Policja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie za 34 tydzień 2018 r.

Pijany kierowca zatrzymany do kontroli w Ornontowicach.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

20 sierpień: Gostyń (woj. śląskie), ul. Pszczyńska

Policjanci WRD KPP Mikołów, zatrzymali do kontroli drogowej 31- letniego mieszkańca powiatu suskiego, który na drodze publicznej kierował samochodem marki VW Golf, będąc w stanie nietrzeźwości (wynik: 0,30 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KPP Mikołów.

23 sierpień: Orzesze, (woj. śląskie), ul. Wolności

Policjanci WRD KPP Mikołów, zatrzymali do kontroli drogowej 59- letniego mieszkańca Sosnowca, który na drodze publicznej kierował samochodem osobowym marki Peugeot Partner, pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Orzesze.

25 sierpień: Ornontowice, (woj. śląskie), ul. Zamkowa

Policjanci WRD KPP Mikołów, zatrzymali do kontroli drogowej 47- letniego mieszkańca powiatu mikołowskiego, który na drodze publicznej kierował samochodem marki VW Passat, będąc w stanie nietrzeźwości (wynik: 0,51 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KP w Orzeszu.

25 sierpień: Mikołów, (woj. śląskie), ul. Katowicka

Policjanci WRD KPP Mikołów, zatrzymali do kontroli drogowej 75- letniego mieszkańca Mikołowa, który na drodze publicznej kierował samochodem osobowym marki Opel, pomimo orzeczonego przez SR w Mikołowie zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KPP w Mikołowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 5

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.