Biznes Finanse Kultura Ornontowice Urząd Gminy Ornontowice

MultiBieg – Ornontowice

Już za tydzień w Ornontowicach „MultiBieg – Biegnę by pomóc”

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Bieg dla Wiktorii Kobielskiej

Wiktoria to dziewczynka z naszej gminy, chora na SMA typu 1 czyli rdzeniowy zanik mięśni. Wiktoria urodziła się w 2010 roku i nic nie zapowiadało, że o jej życie będzie potrzebna tak heroiczna walka rodziców.

Badania genetyczne nie pozostawiły wątpliwości. SMA, rdzeniowy zanik mięśni. Choroba nieuleczalna, stale postępująca, prowadząca do przedwczesnej śmierci. Wyrok na ich małą córeczkę.

informuje Fundacja Siepomaga która pomogła już zbierać pieniądze na specjalistyczne leczenie w klinice w Belgii.

Firmy obiecują pomoc

W ramach MultiBiegu którego organizatorami są MultiPlay oraz nasza gmina, a pomoc zadeklarowały Merc-Lux, Holujemy24.com oraz Calvados.

 


Pieniądze na leczenie za każdy kilometr

Za każdy kilometr przebiegnięty przez uczestników przewidziana jest złotówka na leczenie Wiktorii, każdy może pomóc wpłacając tylko wpisowe i biegnąc wraz z innymi.

Biec dla Wiktorii można na dwóch dystansach: 2 i 11 kilometrów.


Wpisowe wpłacane na konto przed biegiem wynosi 15 złotych, a płacone na miejscu w miasteczku biegowym które będzie usytuowane w Parku Gminnym w dniu biegu 30 złotych.

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

30 − 26 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.