Bezpieczeństwo Kronika Kryminalna Ornontowice Oszustwo na Policjanta Oszustwo na wnuczka Pijani kierowcy Policja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie za 46 tydzień 2018 r.

Pijani kierowcy, nieudolna próba kradzierzy i oszóstwo na wnuczka, a dokładniej na wnuczkę. Szczegóły poniżej.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

12 listopad: Ornontowice (woj. śląskie), ul. Zamkowa

Policjanci WRD KPP w Mikołowie zatrzymali do kontroli drogowej 53- letniego mieszkańca powiatu mikołowskiego, który kierował motorowerem Peugeot Speedfight znajdując się w stanie nietrzeźwości (0,29 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KP w Orzeszu.

13 listopad: Mikołów (woj. śląskie), ul. Jeżynowa

N/n kobieta przedstawiająca się jako wnuczka 79 letniej mieszkanki powiatu mikołowskiego, usiłowała doprowadzić kobietę do niekorzystnego rozporządzenia jej mieniem w postaci pieniędzy w kwocie 50 000 złotych, twierdząc że pieniądze potrzebuje na kaucję, aby wyjść z aresztu. Zamierzonego celu nie osiągnęła z uwagi na postawę pokrzywdzonej. Czynności prowadzi KPP w Mikołowie.

13 listopad: Łaziska Górne, (woj. śląskie), ul. Orzeska

Policjanci WRD KPP Mikołów, zatrzymali do kontroli drogowej 53- letniego mieszkańca powiatu mikołowskiego, który na drodze publicznej kierowal samochodem osobowym marki Peugeot Partner, znajdując się w stanie nietrzeźwości (wynik: 1,13mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KP Łaziska Górne.

14 listopad: Orzesze, (woj. śląskie), ul. Piastowska

Policjanci WRD KPP Mikołów, zatrzymali do kontroli drogowej 46- letniego mieszkańca powiatu mikołowskiego, który na drodze publicznej kierowal samochodem osobowym marki Skoda Fabia znajdując się w stanie nietrzeźwości (wynik: 0,43mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KP Orzesze.

17 listopad: Mikołów, (woj. śląskie), ul. Polna

N/n sprawca po uprzednim wybiciu tylnej szyby przedostał się do wnętrza pojazdu marki Fiat Panda, skąd usiłował dokonać kradzieży radia samochodowego marki AudioMedia, lecz zamierzonego celu nie osiągnął. Postępowanie prowadzi KPP w Mikołowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 42 = 48

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.