Bezpieczeństwo Kronika Kryminalna Ornontowice Pijani kierowcy Policja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie za 47 tydzień 2018 r.

Ornontowice i znowu pijany kierowca złapany przez drogówkę. Czy nasi kierowcy nie naucza się, że siadając po alkoholu za kierownica mogą zrobić krzywdę nie tylko sobie ale tez swoim najbliższym?

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

19 listopad:Ornontowice (woj. śląskie), ul. Kolejowa

Policjanci WRD KPP w Mikołowie zatrzymali do kontroli drogowej 49- letniego mieszkańca powiatu mikołowskiego, który na drodze publicznej pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, kierował samochodem osobowym marki Audi 80 znajdując się w stanie nietrzeźwości mając ponad 3 promile alkoholu w organiźmie. Postępowanie prowadzi KP w Orzeszu.

23 listopad: Łaziska Górne (woj. śląskie), ul. św. Jana Pawła II

Policjanci WRD KPP w Mikołowie zatrzymali do kontroli drogowej 59- letniego mieszkańca powiatu mikołowskiego, który na drodze publicznej kierował pojazdem marki Ford Mondeo, pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Łaziska Górne.

23 listopad: Łaziska Górne, (woj. śląskie), ul. Dworcowa

Policjanci KP w Łaziskach Górnych prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela wraz z pieniędzmi w kwocie 600 złotych, dokonanego w autobusie na szkodę 69- letniej mieszkanki powiatu mikołowskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

76 − 74 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.