Urząd Gminy Ornontowice

Bezpłatna komunikacja w Ornontowicach (wrzesień) – jak skorzystać?

Uprzejmie informujemy, iż Gmina Ornontowice wykupi usługę bezpłatnych przejazdów na wszystkich liniach komunikacyjnych na obszarze Metropolii oraz gmin, dla których organizatorem komunikacji jest Metropolia, na okres jednego miesiąca tj. września br., dla uczniów w wieku 7-16 lat będących mieszkańcami Ornontowic.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Z związku z powyższym do 29.08.2019 r., do godz. 14.00 można dostarczać karty ŚKUP do Urzędu Gminy (pokój 113) w celu zakodowania przejazdów. Karty po zakodowaniu będzie można odbierać w Urzędzie Gminy 30.08.2019 r. po godz. 12.00.

Dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej będą mogły podróżować bezpłatnie komunikacją publiczną po terenie Ornontowic (liniami autobusowymi) natomiast dzieci uczęszczające do szkół ponadpodstawowych w wieku do 16 lat będą mogły podróżować bezpłatnie po terenie dwóch i więcej miast (liniami autobusowymi i trolejbusowymi lub wyłącznie tramwajowymi).

Pierwszeństwo wykupu bezpłatnych przejazdów przysługuje dzieciom, które zgłosiły się w wyznaczonym terminie tj. do 20.06.2019 r. ponieważ Urząd Gminy zarezerwował środki w budżecie, w oparciu o liczbę w/w wskazanych zgłoszeń.

źródło: http://ornontowice.pl/
Bezpłatna komunikacja – karta ŚKUP (wrzesień)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

27 − = 19

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.