Urząd Gminy Ornontowice

Wymiana nawierzchni chodnika w Ornontowicach przy ul. Zwycięstwa, odcinek od ul. Cichej do ul. Nowej

 

Urząd Gminy Ornontowice informuje, iż została podpisana umowa na realizację zadania pod nazwą: Wymiana nawierzchni chodnika w Ornontowicach przy ul. Zwycięstwa, odcinek od ul. Cichej do ul. Nowej.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Od 23 sierpnia br. rozpoczną się prace budowlane oraz związane z tym utrudnienia w ruchu.

Przedmiotem niniejszego zadania jest wykonanie nowej nawierzchni chodnika oraz wjazdów do posesji z kostki brukowej betonowej o długości 470 m i szerokości 2 m.

Termin wykonania zadania: do 30.09.2019r.

Szczegółowych informacji na temat realizowanego zadania udziela Wydział Rozwoju i Inwestycji w godzinach pracy Urzędu lub pod nr tel. 32/ 33-06-224.

W związku z prowadzonymi inwestycjami zwracamy się z apelem do wszystkich mieszkańców oraz osób przyjezdnych o wyrozumiałość, cierpliwość oraz o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się w rejonie objętym pracami budowlanymi.

źródło: http://ornontowice.pl/
Wymiana nawierzchni chodnika w Ornontowicach przy ul. Zwycięstwa, odcinek od ul. Cichej do ul. Nowej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 80 = 86

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.