Urząd Gminy Ornontowice

Kontrole kotłowni

Rozpoczął się sezon grzewczy i powrócił problem złej jakości powietrza.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Dlatego też podejmując walkę ze smogiem i realizując zapisy Programu ochrony powietrza dla województwa śląskiego oraz „uchwały antysmogowej”, pracownicy tut. Urzędu Gminy przeprowadzać będą kontrole kotłowni w zakresie spalania odpadów i paliw zabronionych do stosowania. Kontrole mogą odbywać się także w przypadku ogłoszenia alarmu smogowego podczas weekendów oraz świąt.

Prosimy mieszkańców o umożliwienie pracownikom Urzędu dostępu do kotłowni i przeprowadzenia kontroli. Zgodnie z art. 379 Ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska, upoważnieni pracownicy urzędu, wykonując kontrolę, uprawnieni są do wstępu na nieruchomość.

źródło: Gmina Ornontowice
Kontrole kotłowni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + 6 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.