Bezpieczeństwo Ornontowice OSP Ornontowice pożar Ornontowice

Pożar Piekarni Ciućko w Ornontowicach 12.11.2019

Dziś przed południem wybuchł pożar w Piekarni-Cukierni Pani Ireny Ciućko.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Czy będą problemy z dostawami chleba?

Paliły się chłodnia i kotłownia – na zewnątrz budynku, a z relacji świadka wiemy, że gdyby służby przybyły 10-15 minut później to spaleniu mógłby ulec cały budynek gdyż ogień zdążył zaatakować styropianowe ocieplenie budynku.

W akcji udział wzięły udział jednostki z Jaśkowic, Orzesza i Mikołowa – przynajmniej to co udało się nam dostrzec, bez utrudniania pracy strażakom.

Piekarnia płonie – piekarze nadal pracują

Jak udało się nam dowiedzieć piekarnia pracowała normalnie nawet podczas pracy zastępów, ponieważ działania strażaków zniwelowały zagrożenie dla zabudowań.

Jak dowiedzieliśmy się w samej piekarni pożar nie powinien wpłynąć na dostawy pysznego chleba z tej piekarni, gdyz sama piekarnia nie ucierpiała, a straty obejmują chłodnie i kotłownie.

Piekarni życzymy szybkiego przywrócenia utraconych pomieszczeń do stanu używalności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 76 = 79

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.