Bezpieczeństwo Kronika Kryminalna Ornontowice Policja

Wypadek w Ornontowicach, 11.11.2019 ul. Posrednia

Tak jak pisaliśmy już na naszym profilu na FB, w dniu wczorajszym na ulicy Pośredniej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego, traktora z rozrzutnikiem i roweru. Dziś mamy pełniejsze informacje.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Sprostowanie informacji o poszkodowanych

Wczoraj na FB informowaliśmy o tym, że pogotowie zabrało dwoje poszkodowanych do szpitala. Dziś uzyskaliśmy informacje, że pogotowie musiało zabrać tylko kierującą Skodą City Go czterdziestoletnia kobietę.

Poszkodowany 10-letni rowerzysta nie wymagał transportu do szpitala, ze zdarzenia wyszedł z ogólnymi potłuczeniami i otarciami.

Nie udało nam się ustalić stanu traktorzysty (32 lata), ale choć uderzenie w przednie koło musiało być solidne to jednak masa pojazdu powinna gwarantować brak poważniejszych obrażeń.

Kolizja, a nie wypadek

Według kwalifikacji Policji zdarzenie to nie jest wypadkiem tylko kolizją.

Kierująca Skoda City Go czterdziestoletnia mieszkanka Ornontowic jadąca od strony ulicy Kolejowej w kierunku Zwycięstwa, podczas wyprzedzania rowerzystów uderzyła w przednie koło jadącego z naprzeciwka traktora.

Siła uderzenie była na tyle duża, że auto zarzuciło w kierunku wyprzedzanych rowerzystów i tyłem uderzyło w rower na którym jechał dziesięcioletni mieszkaniec naszej gminy (bezpośrednio za nim jechał jego tata).

Odebrane dokumenty

Policjanci zatrzymali zarówno dowód rejestracyjny auta (nie dziwi taki krok patrząc na uszkodzenia), dodatkowo kierującej skoda zatrzymano prawo jazdy.

Poszkodowanym życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia, a wszystkim mieszkańcom tego abyśmy o takich sytuacjach pisali jak najmniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

99 − = 98

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.