Urząd Gminy Ornontowice

Aplikacja mobilna EcoHarmonogram

Od dnia dzisiejszego dla mieszkańców gminy dostępna jest aplikacja umożliwiająca łatwy dostęp do spraw związanych z gospodarką odpadami.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Aplikacja mobilna EcoHarmonogram pozwala na pobranie harmonogramu wywozu odpadów komunalnych podając swój adres zamieszkania. Od lutego br. w aplikacji dostępny jest również harmonogram dla Ornontowic.

W menu aplikacji znajdują się także inne przydatne informacje m.in. jak należy segregować odpady, gdzie znajduje się PSZOK oraz kontakt do organu nadzorującego zbiórkę odpadów w naszej gminie. Aplikacja jest darmowa i dostępna do ściągnięcia w sklepach AppStore (dla systemu IOS), Google Play (dla systemu android) oraz Windows Phone Store (dla systemu Windows Phone).

Dostęp do aplikacji http://www.ecoharmonogram.pl/application/

źródło: Gmina Ornontowice
Aplikacja mobilna EcoHarmonogram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

77 − = 69

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.