Biznes Ornontowice Powiat Mikołowski sponsorowane

Usługi dźwigowe w Gliwicach i okolicach

Chcesz wynająć dźwig lub żuraw samojezdny w okolicach Gliwic? Sprawdź ofertę usług dźwigowych Sołtys sp. z o. o. Gwarantujemy bezproblemową i bezpieczną realizację oraz terminowe wykonanie prac dźwigowych. Naszymi atutami jest: błyskawiczny dojazd do strefy ekonomicznej, krótkie terminy realizacji prac oraz rzetelność w wykonywaniu usług dźwigowych.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty usług dźwigowych?

  1. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i liderem w wynajmie dźwigów na Śląsku i w południowej Polsce. Możemy się pochwalić wyjątkowym doświadczeniem (ponad 25 lat na rynku) i tysiącami zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Własna baza zlokalizowana w Tychach pozwala nam na błyskawiczny dojazd do Gliwic i okolic.
  2. Korzystając z usług dźwigowych w Sołtys Dźwigi sp. z o. o. nie musisz czekać tygodniami na realizację zamówienia. W naszej dyspozycji jest ponad 30 różnego rodzaju żurawi, co pozwala nam z łatwością dobrać odpowiedni sprzęt do zleconych prac. Mamy ciężkie dźwigi, które pracują na placach budowy, stawiając elementy infrastruktury drogowej i budynków, jak również lżejszy sprzęt, który montuje wyposażenie hal i linii produkcyjnych. Zapewniamy szybką realizację, dlatego twoja budowa nie będzie czekała w nieskończoność na wykonanie usługi dźwigowej.
  3. Działamy terminowo i zgodnie z ustaleniami. Profesjonalnie przygotowujemy się do każdego podnoszenia. W naszym centrum technologicznym inżynierowie planują dokładnie przebieg usługi dźwigowej, jak również starają się zminimalizować ryzyko, z którym wiąże się każde podnoszenie. Tak przygotowany harmonogram prac jest przekazywany osobom odpowiedzialnym za sterowanie dźwigiem.
  4. Nasi operatorzy to wysokiej klasy specjaliści. Są dokładni, co pozwala nam realizować pracę również w ograniczonym otoczeniu (np. przy liniach energetycznych lub w halach). W Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej wykonywaliśmy już wiele rodzajów usług dźwigowych. Mamy w branży opinię solidnego i sprawdzonego partnera.
  5. Podejmujemy się wykonywania zleceń, które wymagają niesamowitej precyzji (rzędu kilkudziesięciu centymetrów) oraz jednoczesnej współpracy dwóch dźwigów. Wykonujemy podnoszenia pod dachem (np. montując elementy wyposażenia hali) i w miejscach, gdzie manewrowanie wysięgnikiem jest utrudnione (np. wśród budynków).

Zapraszamy do skorzystania z usług dźwigowych Sołtys Dźwigi sp z o. o.

Zapytaj o ofertę:

Więcej informacji, zdjęcia z realizacji, specyfikacja sprzętu na stronie: usługi dźwigowe Gliwice.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

57 + = 64

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.