Bezpieczeństwo Kronika Kryminalna Policja Policja Mikołów Policja Orzesze

Poszukiwana Europejskim Nakazem Aresztowania w rękach orzeskich policjantów

Kryminalni z Komisariatu Policji w Orzeszu zatrzymali 32-latkę, poszukiwaną Europejskim Nakazem Aresztowania. Kobieta trafiła w ręce policjantów, gdy przebywała w miejscu swojego zamieszkania. Ich wizyta wyraźnie ją zaskoczyła. Mieszkanka Orzesza ma na swoim koncie liczne oszustwa i fałszowanie danych, a jej poszukiwania trwały od stycznia bieżącego roku. Grozi jej do 15 lat więzienia.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Informacja o wszczęciu poszukiwań Europejskim Nakazem Aresztowania 32-latki wpłynęła do Komisariatu Policji w Orzeszu na przełomie czerwca i lipca br. Kryminalni wczoraj po raz kolejny sprawdzili adres, pod którym mogła przebywać kobieta. Na miejscu, w wynajmowanym mieszkaniu domu jednorodzinnego w dzielnicy Jaśkowice stróże prawa zastali kobietę. Okazało się, że jest to poszukiwana od kilku miesięcy przez niemiecki wymiar sprawiedliwości 32-latka. Jak wynika z akt, kobieta mieszkając na terenie Niemiec dopuściła się kilkunastu oszustw, w tym internetowych. Ma także na swoim koncie fałszowanie danych. Kiedy kryminalni zapukali do jej drzwi, ta sprawiała wrażenie mocno zaskoczonej. Tłumaczyła, że nie ma pojęcia o co chodzi.

Tego samego dnia trafiła do policyjnej izby zatrzymań, a dzisiaj policjanci doprowadzili ją do Prokuratury Okręgowej w Katowicach, gdzie zostanie przesłuchana na okoliczność zarzucanych jej przestępstw. Dziś też zapadnie decyzja o dalszym losie mieszkanki Orzesza. Grozi jej do 15 lat więzienia.

foto: 32-latka z Orzesza w trakcie doprowadzenia do Prokuratury Okręgowej w Katowicach

źródło: Policja Mikołów
Poszukiwana Europejskim Nakazem Aresztowania w rękach orzeskich policjantów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

32 − = 30

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.