Kronika Kryminalna Ornontowice Powiat Mikołowski Prokurator Mikołów

Potwierdzono dane, odnalezione ciało kobiety to zaginiona Dorota Janiczek

Prokurator Rejonowy w Mikołowie  Tomasz Rygiel potwierdził nam oficjalnie to, że kobieta znaleziona w lesie przy ulicy Brzozowej to zaginiona 2 lipca Dorota Janiczek. Nadal niepotwierdzono przyczyny śmierci, ale prokurator podał nam datę sekcji.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Rodzinie i bliskim znajomym najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci Doroty, przesyła redakcja portalu.

Jednocześnie prosimy by nie nękać rodziny i znajomych pytaniami o sprawę i uszanować ten trudny i przygnębiający czas, czas żałoby po stracie osoby bliskiej.

 

Prokurator podał datę sekcji Doroty Janiczek

W dzisiejszej rozmowie telefonicznej, poza wspomnianym wyżej potwierdzeniem tożsamości, prokurator Tomasz Rygiel poinformował nas też o tym ze sekcja odbędzie się w dniu jutrzejszym w godzinach porannych.

Sekcja powinna ostatecznie wyjaśnić okoliczności tej śmierci, choć prokurator przyznał, że mogą być potrzebne jeszcze jakieś dodatkowe badania na wyniki których  trzeba będzie poczekać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + 2 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.