Bezpieczeństwo COVID Ornontowice Ornontowice Policja Policja Mikołów Policja Orzesze

Policjanci z pracownikami sanepidu kontrolują sklepy

Policjanci powiatu mikołowskiego wraz z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tychach dokonują kontroli sklepów oraz punktów gastronomicznych w związku z przestrzeganiem obostrzeń Covid-19, w tym nakazu zasłaniania ust i nosa. Za brak zakrytej twarzy może grozić mandat w wysokości 500 zł.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Na terenie powiatu mikołowskiego trwają działania służb mające na celu ograniczenie epidemii koronawirusa. Policjanci wspólnie z pracownikami Sanepidu sprawdzają sklepy, miejsca rozrywki oraz lokale gastronomiczne, w tym te punkty, gdzie odbywają się np. wesela – pod kątem przestrzegania przepisów sanitarnych.

Główne zasady, których trzeba przestrzegać, to zachowanie odległości co najmniej półtora metra od innych, dezynfekcja dłoni i zasłonięte usta oraz nos.

Policjanci zapowiadają wzmożone kontrole w placówkach handlowych i usługowych z uwagi na wyraźnie utrzymującą się, dosyć wysoką liczbę osób zakażonych Covid -19. Jednocześnie przypominają, że osoby nieprzestrzegające obostrzeń w związku z koronawirusem mogą zostać ukarane mandatem karnym do 500 zł. Mundurowi mogą również skierować wniosek do sądu, który może nałożyć grzywnę do 5 tys. zł.

Poniżej przedstawiamy aktualne zasady i obowiązujące obostrzenia.

Aktualne zasady i ograniczenia

źródło: Policja Mikołów
Policjanci z pracownikami sanepidu kontrolują sklepy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

38 + = 45

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.