Bezpieczeństwo Kronika Kryminalna Policja Policja Mikołów Policja Orzesze Powiat Mikołowski

Poszukiwany listem gończym Seweryn Jąkalski

Policjanci z Mikołowa, na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Mikołowie, poszukują 39-letniego Seweryna Jąkalskiego. Mężczyzna jest podejrzany o nielegalne składowanie na terenie powiatu mikołowskiego ponad 100 tysięcy litrów odpadów, a także ich niezgodny z prawem transport. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami z Mikołowa lub z najbliższej jednostki Policji.

39-latek podejrzany jest o nielegalne składowanie na terenie powiatu mikołowskiego ponad 100 tysięcy litrów odpadów, a także ich niezgodny z prawem transport. W lipcu mężczyzna usłyszał zarzuty. Sąd rejonowy początkowo nie przychylił się do wniosku śledczych o jego tymczasowe aresztowanie, stosując policyjny dozór. Po złożonym w tej sprawie zażaleniu miejscowej prokuratury, 14 lipca Sąd Okręgowy w Katowicach uchylił dotychczasowe postanowienie i zastosował wobec 39-latka tymczasowy areszt. Seweryn Jąkalski ukrywa się jednak przed organami ścigania, dlatego Prokuratura Rejonowa w Mikołowie 18 sierpnia wydała za nim list gończy.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Seweryn Jąkalski

syn Zygmunta

ur. 18 czerwca 1981 r. w Mikołowie

ostatni adres zameldowania: Mikołów ul. Łączna 6a,

ostatni znany adres miejsca pobytu: Będzin ul. Szkolna 3a

 

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z komendy powiatowej w Mikołowie pod numerem: 47 85 582 55, bądź najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112. Gwarantujemy anonimowość.

Jednocześnie przypominamy, że za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara do 5 lat więzienia.

źródło: Policja Mikołów
Poszukiwany listem gończym Seweryn Jąkalski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + 1 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.