Ornontowice Powiat Mikołowski

Erasmus+ w Ornontowicach

Agencja Narodowa programu Erasmus+ w ramach Akcji 1 Mobilność edukacyjna w sektorze „Kształcenie i szkolenia zawodowe” zatwierdziła do realizacji wniosek Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach o dofinansowanie projektu zagranicznych praktyk zawodowych dla uczniów ,,Dziś zacznij swoją karierę zawodową”. Zgodnie z założeniami projektu planowany jest wyjazd 20 uczniów szkoły na 3 tygodniowe staże zawodowe do hiszpańskiej Sewilli w roku szkolnym 2021/2022.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

 

Oprócz transportu, zakwaterowania i wyżywienia, przed wyjazdem projekt gwarantuje wszystkim uczestnikom przygotowanie kulturowe, psychologiczne i językowe, m.in. kurs podstaw języka hiszpańskiego oraz dodatkowe lekcje języka angielskiego.

Po zakończeniu stażu i złożeniu raportu końcowego uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające nabyte przez nich kwalifikacje
i umiejętności.

Już wkrótce rozpocznie się proces rekrutacji uczestników ww. przedsięwzięcia wśród uczniów klas pierwszych i drugich w zawodach: technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik ekonomista, technik ogrodnik oraz technik weterynarii.

Wszystkim zainteresowanym życzymy powodzenia!

Pamiętajcie – karierę zawodową możecie zacząć już dziś!

źródło: Powiat Mikołów
Erasmus+ w Ornontowicach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 69 = 77

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.