sport Ornontowice Urząd Gminy Ornontowice Zdrowie Ornontowice

Informacja na temat oferty realizacji zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu

Informacja dotycząca oferty złożonej przez Górniczy Klub Sportowy Gwarek Ornontowice z siedzibą w Ornontowicach, ul. Zwycięstwa 7B, na realizację zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu pn.: “Rajdy turystyczne dla mieszkańców Gminy Ornontowice”.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Ornontowice, dnia 24.09.2020 r.
Sprawa: ZWRZP.525.00002.2020
Pismo: ZWRZP.ZD.00070.2020
ROPnTI.090.2020

Informacja

Na podstawie art. 19a Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz. U. z 2020 r., poz. 1057) Wójt Gminy Ornotowice uznaje celowosć reazlizacji zadania na podstawie oferty złożonej przez Górniczy Klub Sportowy Gwarek Ornontowice z siedzibą w Ornontowicach, ul. Zwycięstwa 7B, na realizację zadania publicznego w zakresie upowszechnianie kultury fizycznej i sportu pn.: “Rajdy turystyczne dla mieszkańców Gminy Ornontowice”.

Zgodnie z art. 19a ust. 4 każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty w Biuletynie Informacji Publicznej, w siedzibie Urzędu Gminy Ornontowice w miejscu przeznaczonym na zamieszczanie ogłoszeń oraz na stronie internetowej Urzędu Gminy Ornontowice, może zgłaszać uwagi dotyczące przedmiotwej oferty.

Uwagi należy zgłaszać w drodze pisemnej na adres: Urząd Gminy Ornontowice, ul. Zwycięstwa 26a, 43-178 Ornontowice (decyduje data wpływu do Urzędu Gminy) lub elektronicznie na adres e-mail: [email protected].

W załączeniu do niniejszej informacji przedmiotowa oferta.

Podpisał
Wójt Gminy Ornontowice
mgr Marcin Kotyczka

Ofertę można sprawdzić POD TYM LINKIEM.

 

źródło: Gmina Ornontowice
Informacja na temat oferty realizacji zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + 6 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.