Ornontowice Urząd Gminy Ornontowice

„Sprzątanie świata”

W trzeci weekend września tj. 18-20.09 odbędzie się międzynarodowa kampania „Sprzątanie świata”. Tegoroczna akcja niewątpliwie różnić będzie się od poprzednich edycji z powodu pandemii Covid-19, cel jednak pozostaje ten sam – zadbać o nasz dom – naszą Ziemię.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Jak co roku Gmina Ornontowice pragnie włączyć się w to przedsięwzięcie. W związku z tym, przygotowana będzie mapa lokalizacji zaśmieconych miejsc występujących na terenie naszej Gminy. Prosimy mieszkańców o włączenie się w akcję i zgłaszanie miejsc zaśmieconych. Zgłoszenia przyjmuje Wydział Środowiska, Przedsiębiorczości i Gospodarki Gruntami, tel. 32 33 06 237, do dnia 11 września br.

Następnie mapa ze wskazanymi przez Państwa miejscami zostanie udostępniona i każda chętna osoba będzie mogła wziąć udział w Sprzątaniu świata, w trzeci weekend września.

Na to wydarzenie Gmina zamierza zakupić tabliczki informacyjne z napisem „POSPRZĄTALIŚMY – NIE ZAŚMIECAJ”. Tabliczki te zostaną umieszczone w posprzątanych miejscach.

źródło: Gmina Ornontowice
„Sprzątanie świata”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − = 16

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.