Bezpieczeństwo Kronika Kryminalna Ornontowice Policja Orzesze

Zatrzymany sprawca kradzieży sklepowej w Ornontowicach

Policjanci orzeskiej patrolówki zatrzymali 24-latka, który kilka dni temu dokonał kradzieży wózka sklepowego wypełnionego artykułami o wartości ponad 500 zł. Wczoraj po południu trafił do komisariatu, gdzie usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu do kara do roku pozbawienia wolności.

 

Do wyjątkowo zuchwałej kradzieży doszło w miniony poniedziałek (21 września) póżnym popołudniem. Sprawca wybiegł ze sklepu spożywczego w Ornontowicach przy ulicy Zwycięstwa. Zabrał ze sobą wózek i plecak wypełniony towarem. W pościg za mężczyzną ruszyli wówczas pracownicy placówki. Skradzione przedmioty zostały jednak odzyskane, gdyż w trakcie ucieczki złodziej je porzucił.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Proceder nie uszedł uwadze mundurowych z orzeskiego komisariatu, którzy – po otrzymaniu informacji o incydencie – rozpoczęli poszukiwania mężczyzny, którego ubiór i wygląd zewnętrzny został doskonale zapamiętany przez personel sklepu.

Wczoraj został on zatrzymany. To 24-letni mieszkaniec Ornontowic. Śledczy przedstawili mu zarzut kradzieży artykułów spożywczych o łącznej wartości nieco ponad 500 zł . Grozi mu do roku pozbawienia wolności.

źródło: Policja Mikołów
Zatrzymany sprawca kradzieży sklepowej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 5 = 5

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.