Bezpieczeństwo Kronika Kryminalna Orzesze Policja Orzesze

22-latek zatrzymany z amfetaminą

Policjanci orzeskiej patrolówki zatrzymali 22-latka, który miał przy sobie amfetaminę. Mężczyzna, wraz z trójką swoich kompanów, bez wyraźnego celu, przemieszczał się samochodem po ulicach Orzesza. Nocna eskapada zakończyła się dla niego w policyjnej izbie zatrzymań oraz zarzutami posiadania substancji psychotropowych. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Grupa mężczyzn została wylegitymowana wczoraj (7 października) kilka minut po północy w Orzeszu na ulicy Mikołowskiej. Uwagę policjantów zwrócił jednak wyraźnie poddenerwowany kontrolą jeden z nich – 22-letni mieszkaniec Łazisk Górnych. Okazało się, że w swojej saszetce miał schowaną amfetaminę. Interwencja zakończyła się jego zatrzymaniem, a resztę nocy musiał spędził w policyjnej izbie zatrzymań w Katowicach.

Po wykonanych w sprawie czynnościach śledczy z Komisariatu Policji w Orzeszu przestawili 22-latkowi zarzuty posiadania narkotyków. Mieszkaniec Łazisk Górnych złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

źródło: Policja Mikołów
22-latek zatrzymany z amfetaminą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

23 + = 33

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.