Miarka Ornontowice Ornontowice Urząd Gminy Ornontowice ZSP

Bezpłatna komunikacja – zmiany rozkładu

Od 5 października 2020 r., na wniosek mieszkańców, nastąpi zmiana rozkładu jazdy bezpłatnej komunikacji gminnej. Nowy rozkład uwzględnia potrzeby wszystkich uczniów korzystających z bezpłatnej komunikacji, zarówno tych z północy jaki i z południa Ornontowic.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Warto wyraźnie przypomnieć, że nadrzędnym celem komunikacji gminnej jest jej dostosowanie w dni robocze do planu lekcji w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ornontowicach, tak aby w optymalnych godzinach dowoziła uczniów przed porannymi lekcjami (kurs nr 1, 2, 3) oraz odwoziła ich po popołudniowych zajęciach (kurs nr 5, 6, 7, 8). Kurs nr 4 ma za zadanie dowieźć dzieci z północy na lekcję rozpoczynającą się o godz. 11:45 oraz odwieźć uczniów na południe po zajęciach kończących się o godz. 11:30, dlatego w bezpośredniej okolicy szkoły zatrzymuje się o godz. 11:38.

Rozkład jazdy dostępny jest na stronie internetowej www.ornontowice.pl w zakładce Informacje ogólne, Komunikacja, Rozkłady jazdy oraz od 5 października br. na przystankach autobusowych.

 

źródło: Gmina Ornontowice
Bezpłatna komunikacja – zmiany rozkładu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

46 + = 53

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.