Bezpieczeństwo COVID Ornontowice Ornontowice Rada Gminy Ornontowice Radny Ornontowice Urząd Gminy Ornontowice Wójt Ornontowice

Informacje z Urzędu Gminy

Urząd Gminy w Ornontowicach informuje, że test na obecność SARS-CoV-2 u Wójta Gminy Marcina Kotyczki dał wynik negatywny, ale decyzją Sanepidu Wójt przebywa na kwarantannie. Przypominamy, że wynik testu u Zastępcy Wójta Dariusza Spyry był pozytywny i przebywa on obecnie w obowiązkowej izolacji.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

W wyniku dynamiczne rozwijającej się sytuacji epidemicznej w Ornontowicach Urząd Gminy przeszedł w tryb pracy hybrydowej, tj. część osób pracuje w formie stacjonarnej, a część w systemie zdalnym.
Wójt Gminy pragnie jednak Państwa zapewnić, że mimo tej trudnej sytuacji urząd pozostaje nieustannie otwarty dla Mieszkańców, niezmiennie z koniecznością wcześniejszego umówienia wizyty przez interesariuszy oraz obowiązkowo przy zachowaniu reżimu sanitarnego (odpowiedni dystans społeczny, dezynfekcja rąk oraz zakryte usta i nos). Zdecydowanie rekomenduje się załatwianie spraw w alternatywny sposób zdalny (telefon, email, ePUAP).
Wszystkim mieszkańcom życzymy dużo zdrowia, wytrwałości i optymizmu.

źródło: Gmina Ornontowice
Informacje z Urzędu Gminy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 69 = 78

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.