COVID Ornontowice COVID powiat mikołowski Ornontowice Ornontowice szkoła Zdrowie ZSP ZSP Miarka

Klasy 4-8 Ornontowickiej podstawówki wracają do nauki zdalnej

Jak informuje Pani dyrektor z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ornontowicach uczniowie klas od 4 do 8 uczyć się będą zdalnie.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Decyzje o nauczaniu podjęła dyrektorka Ornontowickiej podstawówki

Na mocy obowiązujących przepisów i opinii Stacji SANEPID w Tychach Pani dyrektor podjęła decyzje o zamknięciu szkoły dla uczniów klas 4-8. o swej decyzji informuje na stronach szkoły.

Zarządzenie
Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gminie Ornontowice
z dnia 19.10.2020r.
w sprawie czasowego zawieszenia zajęć
w Szkole Podstawowej im. Karola Miarki
w Gminie Ornontowice
ze względu na sytuację epidemiologiczną

Na podstawie § 18 ust. 2a rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2020 r. poz. 1166), po uzyskaniu
zgody organu prowadzącego oraz pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tychach.
zarządzam, co następuje:

§ 1.

1. Zawiesza się na czas oznaczony prowadzenie zajęć stacjonarnych w Szkole Podstawowej im. K. Miarki w Gminie Ornontowice w klasach 4 – 8 w okresie od dnia 20.10.2020r. do dnia 23.10.2020r. ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną powodującą zagrożenie zdrowia uczniów.

2. W okresie czasowego zawieszenia działalności, o którym mowa w ust. 1, zajęcia dydaktyczne w klasach 4 – 8 są prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, o których mowa w przepisach rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 493).

§ 2.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Monika Orłowska – Przybyła
Dyrektor Szkoły

 

Z jednej strony jest to dodatkowe obciążenie dla rodziców, z drugiej strony przynajmniej przez chwile nie grozi nam (rodzicom) kolejna szybka kwarantanna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

61 + = 63

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.