Powiat Mikołowski

XVI edycja Listopadowych Zaduszek Literackich

W zdalnej formie odbyła się XVI edycja Listopadowych Zaduszek Literackich organizowanych przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej. W tegorocznej edycji udział wzięły trzy placówki ponadpodstawowe i dwie szkoły podstawowe Powiatu Mikołowskiego.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Komisja Konkursowa w składzie: Anna Bratek (przewodnicząca) oraz Kinga Jendrysik i Radosław Tarczoń – w kategorii poezja śpiewana pierwsze miejsce przypadło Juli Makosz z II LO – Mikołów, drugie miejsce ex aequo zajęły Natalia Poniedzielska z I LO – Mikołów, oraz Faustyna Rzepka z II LO – Mikołów, trzecie Karolina Durczok z SP 7 – Mikołów. Wyróżnienie otrzymał Jakub Przegendza z ZST – Mikołów.

W kategorii recytacji pierwsze miejsce trafiło do Zofii Tkocz z II LO- Mikołów, drugie przypadło Marcie Szmatloch z SP 3 – Mikołów, a trzecie Monika Salastowicz z I LO – Mikołów.

Sponsorami nagród są: Starostwo Powiatowe w Mikołowie i Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Mikołowie.

źródło: Powiat Mikołów
XVI edycja Listopadowych Zaduszek Literackich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + 3 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.