Bezpieczeństwo Kronika Kryminalna Łaziska Górne policja Łaziska Górne Powiat Mikołowski

Publikujemy wizerunek – kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Policjanci łaziskiego komisariatu prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży szerokiej gamy artykułów na szkodę sklepu Biedronka. Do przestępstwa doszło 9 grudnia 2020 roku w dyskoncie przy ulicy Kościuszki. Łączne straty sięgają kwoty ponad 3 tysięcy złotych. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznego na zdjęciu mężczyzny.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Policjanci Zespołu Kryminalnego łaziskiego komisariatu prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży artykułów o łącznej wartosci blisko 3,5 tysiąca złotych. Łupem złodziei padły między innymi: gry na konsolę, robot srzątający i myjka ciśnieniowa.

W toku prowadzonych czynności zabezpieczono zdjęcia, na których został zarejestrowany wizerunek nieustalonej osóby, która może mieć istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat jej tożsamości.

Tych, którzy rozpoznają mężczyznę z publikowanego przez nas zdjęcia, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Łaziskach Górnych pod numer telefonu 47 85 585 10, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail: [email protected]

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość – nie będą oni dopytywani czy wzywani.

źródło: Policja Mikołów
Publikujemy wizerunek – kto rozpoznaje tego mężczyznę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

57 − 47 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.