oto: zabezpieczona w trakcie realizacji amfetamina
Bezpieczeństwo Policja Mikołów Powiat Mikołowski

Kryminalni z Mikołowa przejęli znaczną ilość narkotyków

Około 1 600 działek amfetaminy oraz ponad 100 działek marihuany nie trafi do potencjalnych odbiorców. Policjanci z mikołowskiej komendy zatrzymali 4 mężczyzn powiązanych z przestępczością narkotykową w powiecie mikołowskim. Jeden z nich usłyszał ponad 120 zarzutów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W związku ze znaczną ilością narkotyków, grozi mu do 10 lat więzienia.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Zajęciem znacznej ilości niedozwolonych substancji zakończył się jeden z etapów intensywnych działań operacyjnych policjantów z Wydziału Kryminalnego mikołowskiej komendy. Zatrzymane w ubiegłym tygodniu osoby, to mikołowianie w wieku od 19 do 28 lat. Wszyscy oni usłyszeli zarzuty popełnienia czynów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Jeden z nich, 20-letni mieszkaniec Mikołowa usłyszał aż 126 zarzutów, zarówno wytwarzania, posiadania jak i udzielania różnego rodzaju narkotyków. W związku z zabezpieczoną u niego znaczną ilością substancji niedozwolonych, grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Na chwilę obecną mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

foto: część przejętej przez policjantów marihuany
foto: część przejętej przez policjantów marihuany

Łącznie zabezpieczonych zostało 1 600 działek dilerskich amfetaminy, ponad 119 działek marihuany oraz 8 sztuk krzewów marihuany. Znalezione zostały także narzędzia używane w przestępczym procederze.

Obecnie policjanci dalej wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. źródło pochodzenia zabezpieczonych środków oraz to, jakie było dalsze przeznaczenie zabezpieczonych narkotyków.

źródło: Policja Mikołów
Kryminalni z Mikołowa przejęli znaczną ilość narkotyków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 5

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.