Bezpieczeństwo Ornontowice Policja Orzesze

Ornontowiczanin zatrzymany z narkotykami

Kryminalni z orzeskiej jednostki dostali informację o wyjątkowo głośnym zachowaniu w jednym z mieszkań na osiedlu w Ornontowicach. Wśród czterech znajdujących się tam osób przebywał mężczyzna, u którego policjanci znaleźli marihuanę. Impreza zakończyła się dla 22-latka policyjnymi zarzutami.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

W minioną środę po południu policjanci orzeskiego komisariatu dostali informację, że w Ornontowicach przy ulicy Żabik w jednym z mieszkań trwa głośna impreza, co wyjątkowo przeszkadza pozostałym lokatorom. W zastanej w mieszkaniu grupie młodych osób przebywał także 22-letni mężczyzna, który miał przy sobie roślinny susz. Narkotykowy tester potwierdził przypuszczenie policjantów, że ujawniona przez nich substancja to marihuana.

Po niespełna dobie od zatrzymania młody ornontowiczanin usłyszał policyjne zarzuty: posiadania blisko 10 działek środków odurzających. 22-latek złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

To nie pierwsza tego typu sytuacja w jego życiu. Według policyjnej bazy danych człowiek ten był już w przeszłości karany za przestępstwo z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

źródło: Policja Mikołów
Głośne zachowanie ściągnęło interwencję mundurowych

1 KOMENTARZ

  1. ooo ,,, stały klient po marihuanę w 407 i 412 na 4 piętrze 🙂
    małalutka ciotunia ;P która przyłazi kupować w 407 ćpanie dla ćpunuchów z żabika 9,11,13 – jajo … tak zgniłe jajo z jsw koleżka koczisa 🙂 i innych debili – znajomków MO – MO upłynnia swoje zapasy z akcji i zatrzymań 🙂 cóż za przewrotny obrót spawy , być złapanym przez MO z ich własnym towarem 🙂 hehehe …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + 7 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.