Bezpieczeństwo Policja Mikołów Powiat Mikołowski

Spokojny finał WOŚP w powiecie

Bez jakichkolwiek negatywnych wydarzeń i incydentów zakończył się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świąteczej Pomocy na terenie powiatu mikołowskiego.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Bezpieczeństwa wolontariuszy, kwestujących i tych wszystkich, którzy wspierali WOŚP pilnowali policjanci z Mikołowa, Łazisk Górnych oraz Orzesza. Do akcji zaangażowanych było blisko 70 mundurowych, współpracujących ze strażą miejską. Nad całością czuwał Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mikołowie, nadkom. Dariusz Waligóra.

Policjanci zwracali szczególną uwagę, czy zbiórki są prowadzone przez osoby uprawnione, a także na bezpieczeństwo prowadzących kwestę dzieci. Radzili wolontariuszom, by prowadzili zbiórki w dobrze oświetlonych miejscach, z dużym natężeniem ruchu pieszych, objętych monitoringiem kamer. Zachęcali też, by unikać kwestowania pojedynczo. Mundurowi informowali zwłaszcza osoby starsze, zainteresowane przekazaniem pieniędzy na Wielką Orkiestrę o tym, jak powinien wyglądać wolontariusz WOŚP. Przy okazji policjanci informowali seniorów o zagrożeniach płynących z oszustw na tzw. wnuczka, krewnego, policjanta.

Biorąc pod uwagę skalę zbiórki można zatem powiedzieć, że kwesta na terenie powiatu mikołowskiego, w tym roku tak jak i w latach ubiegłych, przebiegła bezpiecznie i spokojnie.

źródło: Policja Mikołów
Spokojny finał WOŚP w powiecie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

72 − = 66

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.