Bezpieczeństwo Policja Mikołów Powiat Mikołowski

11 marca: akcja “Bezpieczny pieszy”

W czwartek od godziny 06:00 policjanci mikołowskiej drogówki prowadzą, mające zwiększyć bezpieczeństwo niechronionych użytkowników dróg, działania kontrolno-prewencyjnie “Bezpieczny pieszy”. Akcja potrwa do godziny 14:00. Mundurowi zwracają szczególną uwagę na te rejony, w których aktywność przechodniów jest największa.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Dzisiaj od godziny 6.00 do 14.00 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego mikołowskiej komendy prowadzą działania „Bezpieczny pieszy”. Przy polepszających się warunkach pogodowych aktywność przechodniów jest coraz więszka, dlatego celem akcji jest poprawa ich bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Mundurowi kontrolują czy piesi przestrzegają przepisy o ruchu drogowym oraz postępują ostrożnie korzystając z dróg. Dzisiejsze działania mają nie tylko charakter kontrolny. Mają bowiem pokazać jak często piesi bagatelizują kwestię własnego bezpieczeństwa na drodze. Stróże prawa od rana zatrzymują wielu pieszych naruszających przepisy ruchu drogowego. Swoje nierozważne zachowanie większość przechodniów wyjaśnia tradycyjnie pośpiechem. Nie brakuje też tłumaczeń bagatelizujących stwarzane dla siebie zagrożenie.

źródło: Policja Mikołów
11 marca: akcja "Bezpieczny pieszy"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 46 = 54

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.