Ornontowice

Czas na zabawę: Otwarcie placu zabaw i bulodromu

Z radością informujemy, że sezon na plac zabaw przy ul. Żabik już się rozpoczął! Zapraszamy najmłodszych mieszkańców Ornontowic na mnóstwo zabawy i wrażeń.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że na placu zabaw dziecko musi przebywać pod opieką osoby dorosłej. W razie zauważenia jakichkolwiek awarii, prosimy o bezzwłoczne zgłoszenie telefoniczne lub mailowe do administratora obiektu, którym jest Referat Komunalny w Urzędzie Gminy Ornontowice.

A to nie koniec! Od 1 maja br. kompleks Bulodrom również zostanie otwarty! Czekamy na wszystkich chętnych, którzy chcieliby spędzić miło czas w gronie przyjaciół lub rodziny. Godziny otwarcia będą dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00 – 20.00, a w soboty, niedziele oraz święta od 10.00 do 20.00.

https://ornontowice.pl/2023/04/otwarcie-kompleksu-bulodrom-4/

Pamiętajcie jednak, że oba te miejsca są sezonowo zamykane na zimę i wiosną otwierane na nowo. Dlatego, zanim udamy się na plac zabaw lub Bulodrom, warto sprawdzić ich aktualny status na stronie internetowej Urzędu Gminy Ornontowice lub na profilu na Facebooku.

Cieszymy się, że w Ornontowicach są takie wspaniałe miejsca, gdzie mieszkańcy mogą spędzać wolny czas w miłym towarzystwie, a przede wszystkim – w bezpieczny sposób. Zachęcamy do korzystania z oferty gminy i życzymy wszystkim miłych wrażeń!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + 1 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.