Bezpieczeństwo Kronika Kryminalna Mikołów Pijani kierowcy pirat drogowy Policja Mikołów Powiat Mikołowski

Rekordzistka zakazów prowadzenia pojazdów – 24-latka z Mikołowa zatrzymana po spowodowaniu kolizji na DK 81

24-latka z Mikołowa została zatrzymana przez patrolowców z Mikołowa po tym, jak spowodowała kolizję na odcinku krajowej “wiślanki”. Kobieta była pod wpływem alkoholu, a na jej koncie znajdowało się aż pięć sądowych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz mikołowianka musi stawić się przed sądem, gdzie grozi jej kara do 5 lat więzienia.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Do zdarzenia doszło wczesnym rankiem na mikołowskim odcinku drogi krajowej DK 81. Kierująca volkswagenem jadąc w kierunku Katowic utraciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w barierki energochłonne. Niestety, po zderzeniu zabezpieczenia drogowe nie zatrzymały pojazdu, a młoda kobieta uciekła z miejsca zdarzenia. Jednak policja szybko zareagowała i namierzyła sprawczynię. W chwili zatrzymania mikołowianka była pod wpływem alkoholu, a badanie stanu trzeźwości wykazało w jej organizmie 0,3 promila.

Jak się okazało, to nie pierwszy raz, gdy kobieta przekraczała granice prawa w kwestii prowadzenia pojazdów mechanicznych. Na jej koncie znajdowało się aż pięć aktywnych, sądowych zakazów prowadzenia pojazdów. Teraz grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Policja apeluje o ostrożność na drogach i przestrzeganie przepisów. Bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas. Wsiadanie za kierownicę pod wpływem alkoholu zagraża nie tylko naszemu życiu, ale również życiu innych uczestników ruchu drogowego. Ostatnie zdarzenie pokazuje, jakie mogą być konsekwencje złamania prawa i kierowania pojazdem bez wymaganych uprawnień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + = 19

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.