Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie za 10 tydzień 2018 r.

reklama

Kolejna tygodniowa Kronika Kryminalna z Powiatu Mikołowskiego, tym razem tydzień 10. Przemoc w rodzinie, dewastacja lokalu i jazda pod wpływem. Nie było spokojnie.

5 marca: Mikołów (woj. śląskie), ul. Gliwicka

Policjanci ZPI KPP w Mikołowie, podczas interwencji w miejscu zamieszkania, zatrzymali 27- letniego mikołowianina, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją 26-letnią żoną. Postępowanie prowadzi KPP Mikołów. SZCZEGÓŁY W ARTYKULE OPUBLIKOWANYM NA STR. KPP W MIKOŁOWIE.
7 marca: Mikołów (woj. śląskie), ul. św. Wojciecha

Policjanci ZPI KPP w Mikołowie zatrzymali 36- letniego mieszkańca Mikołowa, ktory dokonał zniszczenia wyposażenia lokalu gastronomicznego na szkodę 59- letniej właścicielki tego lokalu. Postępowanie prowadzi KPP w Mikołowie. SZCZEGÓŁY W ARTYKULE OPUBLIKOWANYM NA STR. KPP W MIKOŁOWIE.

8 marca: Mikołów (woj. śląskie), ul. Katowicka

Policjanci WRD KPP w Mikołowie zatrzymali do kontroli 61- letniego mieszkańca Mikołowa, który kierował samochodem osobowym marki Opel, pomimo orzeczonego przez sąd dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KPP Mikołów.

8 marca: Łaziska Górne (woj. śląskie), ul. Wyrska

Dzielnicowy KP Łaziska Górne zatrzymał do kontroli 41- letniego mieszkańca powiatu chrzanowskiego, który na drodze publicznej kierował pojazdem marki Renault Laguna, nie stosując się do decyzji Starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania. Postępowanie prowadzi KP Łaziska Górne.

niechronieni użytkownicy ruchu drogowego Ornontowice

9 marca: Łaziska Górne (woj. śląskie), ul. Klonowa

Policjanci KP Łaziska Górne zatrzymali do kontroli 44- letniego mieszkańca Łazisk Górnych, który kierował samochodem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości (1,78mg/l w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KP Łaziska Górne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 25 = 28