Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie za 47 tydzień 2018 r.

reklama

Ornontowice i znowu pijany kierowca złapany przez drogówkę. Czy nasi kierowcy nie naucza się, że siadając po alkoholu za kierownica mogą zrobić krzywdę nie tylko sobie ale tez swoim najbliższym?

19 listopad:Ornontowice (woj. śląskie), ul. Kolejowa

Policjanci WRD KPP w Mikołowie zatrzymali do kontroli drogowej 49- letniego mieszkańca powiatu mikołowskiego, który na drodze publicznej pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, kierował samochodem osobowym marki Audi 80 znajdując się w stanie nietrzeźwości mając ponad 3 promile alkoholu w organiźmie. Postępowanie prowadzi KP w Orzeszu.

23 listopad: Łaziska Górne (woj. śląskie), ul. św. Jana Pawła II

Policjanci WRD KPP w Mikołowie zatrzymali do kontroli drogowej 59- letniego mieszkańca powiatu mikołowskiego, który na drodze publicznej kierował pojazdem marki Ford Mondeo, pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Łaziska Górne.

23 listopad: Łaziska Górne, (woj. śląskie), ul. Dworcowa

Policjanci KP w Łaziskach Górnych prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela wraz z pieniędzmi w kwocie 600 złotych, dokonanego w autobusie na szkodę 69- letniej mieszkanki powiatu mikołowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 2 = 3