Wybory w Ornontowicach – znamy kandydatów do Rady Gminy

reklama

Mamy informacje o tym kto startuje w wyborach  do Rady Gminy. Chcecie wiedzieć kto chce Was reprezentować?

Przedstawiamy listę okręgów wyborczych i wystawionych w nich kandydatów obu ugrupowań walczących o władze w naszej gminie.

Swoich nadydatów wystawiły dwa komitety:

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

1 okręg wyborczy w  Ornontowicach

Okrężna;

Zwycięstwa: numery nieparzyste: 149-205,

Zwycięstwa: numery parzyste 194-252,

Lista kandydatów 

GiP – PASTOR Karolina Maria

OKS – HAWEŁKA Grzegorz Edward

2 okręg wyborczy w  Ornontowicach

Chudowska;

Kolejowa numery nieparzyste: 103-195,

Kolejowa numery parzyste: 66-128

Lista kandydatów 

GiP – WOLNIK-CWYNAR Maria

OKS – MACHULIK Zbigniew Dariusz

3 okręg wyborczy w  Ornontowicach

Kwiatowa;

Myśliwska;

Solarnia;

Zachodnia;

Zwycięstwa numery nieparzyste: 91a-145;

Zwycięstwa numery parzyste: 152-192

Lista kandydatów 

GiP – PAŁKA Grzegorz Mirosław

OKS – PILNY Renata Maria

4 okręg wyborczy w  Ornontowicach

Ogrodowa;

Pośrednia;

Zwycięstwa numery nieparzyste: 31A-89;

Zwycięstwa numery parzyste: 90-150

Lista kandydatów 

GiP – ZIENTEK Tadeusz Krzysztof

OKS – RYT Alicja Maria

To jest szczególny dla nas okręg, bo to jest redakcja.

5 okręg wyborczy w  Ornontowicach

Kolejowa numery nieparzyste: 41-101;

Kolejowa numery parzyste: 28-64;

Polna numery nieparzyste: 21- 45;

Polna numery parzyste: 18-56,

Lista kandydatów 

GiP – GOGOLIN Iwona Maria

OKS – BLACHA Marian Wiktor

6 okręg wyborczy w  Ornontowicach

Cicha;

Krótka;

Spokojna;

Zwycięstwa numery nieparzyste: 9-29;

Zwycięstwa numery parzyste: 38-88

Lista kandydatów 

GiP – RZYMSKI Symeon

OKS – NIEUŻYŁA Henryk Józef

7 okręg wyborczy w  Ornontowicach

Bankowa;

Boczna;

Graniczna;

Jasna;

Lipowa;

Nowa;

Słoneczna,

Lista kandydatów 

GiP – KUBICKI Wojciech Ludwik

OKS – NIERADZIK Paweł Dawid

8 okręg wyborczy w  Ornontowicach

Karola Miarki;

Klasztorna;

Klonowa;

Leśna numery nieparzyste: 1-17;

Leśna numery parzyste: 2-14;

Skośna;

Zamkowa;

Zwycięstwa numery nieparzyste: 3-5;

Zwycięstwa numery parzyste: 4-24,

Lista kandydatów 

GiP – MACHULIK Łukasz Paweł

OKS – SPENDEL Marek Michał

9 okręg wyborczy w  Ornontowicach

Bukowa;

Żabik,

Lista kandydatów 

GiP – MICHALSKA Anna Mariola

OKS – KRZEMIŃSKA Aleksandra Agnieszka

10 okręg wyborczy w  Ornontowicach

Cyprysowa;

Hutnicza;

Jarzębinowa;

Leśna numery nieparzyste: 19-81;

Leśna numery nieparzyste 16-46;

Świerkowa;

Tartaczna,

Lista kandydatów 

GiP – KACZOR Eugeniusz Antoni

OKS – WSZELAKI Krystyna Katarzyna

11 okręg wyborczy w  Ornontowicach

Dworcowa;

Kolejowa numery nieparzyste: 1-39;

Kolejowa numery parzyste: 2-26;

Orzeska numery nieparzyste: 1-11;

Orzeska numery parzyste: 2-22;

Polna numery nieparzyste: 1-19;

Polna numery parzyste: 2-16,

Lista kandydatów 

GiP – GABRYŚ Mirosław Dominik

OKS – KOTYCZKA Marcin Adam

12 okręg wyborczy w  Ornontowicach

Grabowa numery parzyste 2-12;

Łąkowa;

Orzeska numery nieparzyste: 15-101;

Orzeska numery parzyste: 24-108,

Lista kandydatów 

GiP – SZCZEPAŃSKA Aleksandra Joanna

OKS – WALCZAK Katarzyna Anna

13 okręg wyborczy w  Ornontowicach

Akacjowa numery: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13;

Działkowa

Lista kandydatów 

GiP – MILANOWSKI Ryszard

OKS – IZYDORCZYK Tomasz Marek

14 okręg wyborczy w  Ornontowicach

Akacjowa numery: 8H, 9, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27

Lista kandydatów 

GiP – ZIELIŃSKI Ryszard Jan

OKS – SZWECHOWICZ Patryk

15 okręg wyborczy w  Ornontowicach

Bujakowska;

Brzozowa;

Grabowa numery nieparzyste: 11-23;

Grabowa numery parzyste: 14-66;

Marzankowice,

Lista kandydatów 

GiP – CEMBRZYŃSKI Bogdan Leonard

OKS – SPYRA Sebastian Marek

 

W miere możliwości, przedstawimy Wam bliżej wszystkich tych kandydatów do naszych władz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 76 = 78