Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie za 30 tydzień 2018 r.

Kradzież i niestosowanie się do decyzji o cofnięciu uprownień do prowadzenia pojazdów, oba zdarzenia na terenie Ornontowic. Ponadto o pijanej kierującej i złąpanym złodzieju.

23 lipiec: Ornontowice (woj. śląskie), ul. Akacjowa

Nieznany sprawca, dokonał kradzieży roweru marki Romet o wartości 1000 zł na szkodę 38- letniej mieszkanki Ornontowic. Postępowanie prowadzi KP Orzesze.

25 lipiec: Ornontowice, (woj. śląskie), ul. Zamkowa

Policjanci WRD KPP w Mikołowie, zatrzymali do kontroli drogowej 35 letniego mieszkańca Czerwionki- Leszczyny, który na drodze publicznej kierował samochodem osobowym marki Ford Focus, pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień, wydanej przez Starostę rybnickiego. Postępowanie prowadzi KP w Orzeszu.

 

26 lipiec: Mikołów, (woj. śląskie), ul. Rymera

Policjanci WK KPP w Mikołowie, zatrzymali 20- letniego mieszkańca Łazisk Górnych, który w dniu 12.07.2018r. dokonał kradzieży dwóch rowerów o łącznej wartości 2400 zł. Postępowanie prowadzi KPP w Mikołowie.

28 lipiec: Orzesze, (woj. śląskie)

Policjanci WRD KPP w Mikołowie zatrzymali do kontroli 66- letnią mieszkankę Mikołowa, która na drodze publicznej kierowała samochodem osobowym marki Fiat, znajdując się w stanie nietrzeźwości (wynik: 0,51 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KPP w Mikołowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

99 − 93 =