ekologia Ornontowice Ornontowice Urząd Gminy Ornontowice

Budowa sieci wodociągowej przy ul. Polnej

Urząd Gminy Ornontowice informuje, że od 10 października 2022 r. będzie kontynuowana realizacja zadania „Budowa sieci wodociągowej przy ul. Polnej” przez nowego Wykonawcę.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 


Przypominamy, że poprzedni Wykonawca opuścił plac budowy i odstąpił od dalszej realizacji zadania z przyczyn niezależnych od Zamawiającego (Gminy Ornontowice).

Wybrany w postępowaniu nowy Wykonawca dokończy przerwane roboty związane z budową sieci wodociągowej oraz zrealizuje zadanie w części dotyczącej budowy przyłączy do budynków przy ul. Polnej od nr 1 do nr 19.
Planowany termin zakończenia robót do 30 grudnia 2022 r.

W związku z powyższym zwracamy się z apelem do wszystkich mieszkańców oraz osób przyjezdnych o wyrozumiałość, cierpliwość oraz zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się w rejonie objętym pracami budowlanymi.
Szczegółowych informacji na temat realizowanego zadania udziela Wydział Rozwoju i Inwestycji w godzinach pracy tut. Urzędu

źródło: Gmina Ornontowice
Budowa sieci wodociągowej przy ul. Polnej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − 17 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.